Dažniausiai užduodami klausimai

Kai prisijungiate, gaunate galimybę visą gyvenimą neribotai naudotis visais ištekliais, treniruotis ir atlikti praktikas savo tempu.

Kai prisijungiate, gaunate galimybę visą gyvenimą neribotai naudotis visais ištekliais, treniruotis ir atlikti praktikas savo tempu.

Tam, kad galėtumėte pradėti mankštintis, Jums reikalinga Facebook‘o paskyra.

Jogos treniruočių ir kvėpavimo kompleksas sudėtas į uždarą Facebook‘o grupę. Apmokėjus už kompleksą per daomama.lt tinklapį arba pavedimu, patvirtinama Jūsų narystė grupėje ir jūs gaunate galimybę visą gyvenimą neribotai naudotis visais ištekliais ir treniruotis jums patogiu metu ir tempu.

Jeigu norite – praktikos metu galite bendrauti su kitomis nėštukėmis.

Jeigu Jums kyla klausimų dėl praktikos, kiekvieną savaitę mokytoja į juos išsamiai atsako, iliustruodama nuotraukomis ar schemomis, pateikia naudingų nuorodų.

Kaina – 69 eur.

Prisijungusios gaunate galimybę visą gyvenimą neribotai naudotis visais ištekliais ir treniruotis jums patogiu metu ir tempu.

Šiuo metu nėra galimybės per puslapį išskaidyti apmokėjimo.

Dėl individualios galimybės apmokėti dalimis kreipkitės el.paštu info@daomama.lt

Tikrai taip. Treniruočių kompleksas yra sudarytas taip, kad praktikos tinka ir toms nėščiosioms, kurios neužsiėmė joga iki pastodamos. Be to, prie kiekvienos treniruotės ar kitos praktikos pateikiamas išsamus paaiškinimas, kaip ją saugiai atlikti, nurodomos kontraindikacijos (kada nereiktų daryti) ir alternatyvos (ką daryti, jeigu negalima daryti tam tikro pratimo). Jeigu kyla klausimų dėl praktikos, galima pasitarti su mokytoja.

Komplekse rasite įvairaus intensyvumo ir trukmės treniruotes (jogos asanų sekas). Tomis dienomis, kai jausitės ypatingai nuvargusi, galėsite daryti ramesnę ar trumpesnę mankštą, pasimėgauti „atsipalaidavimo joga“ – gulimų asanų seka, užsiimti kitomis treniruočių komplekso praktikomis – atlikti kvėpavimo pratimus, „pasnausti” joga nidroje, pamedituoti ar paskaityti vertingus straipsnius ir rekomendacijas.

Tikrai taip. Komplekse siūlomos keturios skirtingos „dinaminės“ – šiek tiek intensyvesnės – jogos treniruotės, kurios padeda sutvirtinti raumenis, padidinti ištvermę. Visgi verta prisiminti, kad nėštumo metu jogos praktikos tikslai pasikeičia – mes nebesistengiame „tobulai“ atlikti asanos, bet tobuliname asaną taip, kad mums joje būtų patogu ir ji atlieptų besikeičiančius kūno poreikius ir būtų užtikrintas abiejų – mamos ir kūdikio įsčiose – saugumas. Treniruočių metu mes siekiame palaikyti pilvo, nugaros, šonų, dubens dugno raumenų tonusą, paruošti klubus gimdymui, nuimti įtampą nuo nugaros, strėnų, pečių, atverti krūtinę, nuraminti psichiką, subalansuoti hormonus, geriau įsisavinti deguonį, užtikrinti pilnavertę į periferiją išstumdytų organų veiklą. Ir viską atlikti saugiai.

Tikrai rasite. Būtent tam, kad atstatytumėte jėgas, paruoštos dvi „atsipalaidavimo“ (atstatomosios) jogos pamokos: viena – tik dvi gulimos asanos, kita – šešios. Naudojant papildomą inventorių, patogiai įsitaisoma gulimoje padėtyje ir ramiai kvėpuojama. Po kurio laiko kūnas ima vis labiau atsipalaiduoti, o kartu su atsipalaidavimu „atrakinama“ įvairiose kūno vietose „užrakinta” energija. Be šių praktikų, komplekse siūlomos gulimos gilaus atsipalaidavimo meditacijos (joga nidra), kvėpavimo praktikos ir kitos meditacijos, daugybė naudingų video paskaitų, keli išsamūs straipsniai.

Taip, čia rasite net 8 skirtingas kvėpavimo praktikas, tinkamas ir labai naudingas atlikti nėštumo metu. Prie kiekvienos kvėpavimo technikos aprašoma, kokia jos nauda ir kaip ji atliekama, pateikiama asanų (padėčių) nuotraukos, kuriose ji atliekama. Prie pagrindinių kvėpavimų praktikų pateikiamas pačios praktikos video įrašas. Video paskaitoje, išsamiai aptariama, kodėl nėštumo metu yra labai svarbu skirti laiko kvėpavimo praktikai: kaip tai veikia kraujotaką, plaučių tūrį, hormonų sistemą.

Jeigu Jums kyla klausimų dėl praktikos, kiekvieną savaitę mokytoja į juos išsamiai atsako, iliustruodama nuotraukomis ar schemomis, pateikia naudingų nuorodų. Atsakymai į bendro pobūdžio klausimus publikuojami „diskusijų“ skiltyje ir yra prieinami visoms praktikos dalyvėms. Jeigu jums kyla klausimų, į kuriuos norite konfidencialaus atsakymo, juos galite užduoti elektroniniu paštu.

Ne. Treniruočių pradžioje jūs rasite pamokų turinį. 7 pamokoje papildomai aprašomos ir palyginamos visos jogos treniruotės (jogos asanų praktikos). Jeigu esate patyrusi jogos praktikoje, galite iš karto pasirinkti jums tinkamą treniruotę. Jeigu turite laiko, verta susipažinti su visomis praktikomis (ne tik treniruotėmis) – ir tada kaskart rinktis pagal savo savijautą, turimą laiką bei tos dienos praktika siekiamus tikslus. „Diskusijų” skiltyje taip pat pateiktos kelios pavyzdinės savaitės dienotvarkės, kaip, turint net visai nedaug laiko, spėti ir prasimankštinti, ir atlikti kvėpavimo pratimus ir pamedituoti.

7 pamokoje rasite aprašytas ir palygintas visas komplekso jogos treniruotes (jogos asanų praktikas).
Prie kiekvienos treniruotės (jogos asanų praktikos) rasite išsamų aprašymą, kuriam trimestrui yra skirta ši praktika, kokios trukmės, intensyvumo, kokio inventoriaus gali reikėti, kokių pratimų/ padėčių (asanų) verčiau atsisakyti esant kontraindikacijoms, kaip padėtis (asanas) pritaikyti savo poreikiams. Meditacijos ir kvėpavimo praktikos tinkamos visiems nėštumo trimestrams.

7 pamokoje aprašytos ir palygintos visas jogos treniruotės (jogos asanų praktikos), taip pat nurodoma kuriems trimestrams yra tinkama kiekviena jogos treniruotė ( jogos asanų seka). Ar treniruotė/ jogos asanų seka tinkama Jūsų trimestrui, taip pat nurodoma kiekvienoje pamokoje.

Tikrai taip. Jums vis dar tinka didžioji dalis komplekso jogos treniruočių. Jūs galite mėgautis gulimomis asanų sekomis, gilaus atsipalaidavimo praktika ir meditacijomis. Galite ruošti kūną gimdymui ir atsistatymui atlikdama kvėpavimo pratimus, semtis žinių apie nėštumą ir atsistatymą, klausytis video paskaitų bei skaityti straipsnius.

Taip. Video paskaitoje aptariama nėštumo fiziologija skirtingais nėštumo trimestrais ir kaip jogos praktika pritaikoma kiekviename iš jų. Komplekse taip pat rasite paskaitą ir ją iliustruojančią nuotraukų galeriją, kaip treniruotės metu pritaikyti jogos padėtis (asanas) nėštumui.

Taip. Čia rasite straipsnį, kuriame aptariami „kėgelio“ ir „atvirkštinio kėgelio“ pratimai, o diskusijų srityje papildomai aptariama, kada ką daryti ir ko nedaryti, kodėl „atvirkštinio kėgelio“ praktika yra svarbi besiruošiant gimdymui ir ar gali kėgelio pratimų būti per daug.

Todėl, kad nėščiųjų jogoje mes siekiame pritaikyti jogos asanas taip, kad jos būtų atliekamos saugiai ir taisyklingai, bet kartu nuimamas krūvis nuo sąnarių, pilvo, kojų. Be to, asanoje turi būti patogu, kad kūnas galėtų atsiverti ir atsipalaiduoti.

Taip, galėsite. Neturint specializuoto jogiško inventoriaus (kaladėlių, diržo, bolsterių), mes naudojame namie randamas priemones: ilgą skarą, mažą kėdutę ar kėdę, tekstūrinius dekius. Video pamokose matysite, kad vietoj diržo naudoju ilgą skarą; kaip ir įvairių pagalvėlių ir baldų detalių paruošiu nuožulnų kampą. Jeigu namie, savarankiškai treniruojantis jums kils klausimų, kokias priemones naudoti, klauskite mokytojos.

Tikrai taip. „Diskusijų“ srityje rasite išsamų straipsnį su nuotraukomis ir schemonis, kaip atlikti asanų seką „prie palangės“ naudojantis kitais baldais – stalu ir kėde.

Tikrai taip. Rasite atskirą pamoką, kurioje išsamiai aprašyti įvairūs Vilniuje, Kaune ir online vykstantys tėvystės, žindymo, gimdymo kursai, pateikiamas naudingų tinklapių ir knygų sąrašas.

Taip, paruošiau straipsnį, kuriame rasite pagrindinės jogiškas ir nejogiškas praktikos, reikalingas atsistatymui po gimdymo. Kai kurios praktikos, kurias darėte nėštumo metu, taip pat praverčia ir pirmaisiais mėnesiais po gimdymo.

Taip, rasite net kelias, labai skirtingas. Kiekviena jogos treniruotė (jogos asanų praktika) pradedama ir baigiama trumpa ar ilgesne meditacija, orientuota į savo kūno pajautimą, susijungimą su kūdikiu. Atskirai nuo treniruočių rasite ilgas gulimas gilaus atsilaidavimo meditacijas (joga nidrą), meditaciją su žvakele, vizualizacijos praktikas.

Taip, mes išrašome sąskaitą faktūrą. Susisiekite su mumis (info@daomama.lt), nurodydami reikalingus duomenis ir mes atsiųsime jums sąskaitą faktūrą Jūsų nurodytu elektroniniu paštu.

Taip, dalyvaudamos praktikoje jūs galėsite pasirinkti, ar norite treniruotis „incognito” ar pasidalinti savo patirtimi, klausti rūpimų klausimų diskusijos skiltyje.

Taip, čia rasite jogiškas technikas, skirtas imunitetui stiprinti.

Kaina - 97 EUR

Prisijungusios, gaunate galimybę visą gyvenimą neribotai naudotis visais ištekliais, mankštintis Jums patogiu laiku ir maloniu tempu.