Kurso taisyklės ir privatumo politika

1. DAO MAMA KURSO ORGANIZAVIMAS

1.1. DAO MAMA – tai virtualus (online) jogos praktikų kursas nėščiosioms.

Kursą sudaro praktikų kompleksas iš jogos asanų sekų, kvėpavimo pratimų, meditacijų, ir kitų technikų, taip pat straipsnių ir patarimų, kuriuo siekiama:

– palaikyti sveiką ir tvarią nėštumo kelionę,

– pasiruošti natūraliam gimdymui ir

– greitai atsistatyti pagimdžius.

1.2. Kursas paruoštas taip, kad tiek pradedančioji, tiek pažengusi jogoje nėščioji galėtų saugiai daryti praktiką pati.

1.3. Norint dalyvauti kurse, reikia turėti galiojančią Facebooko paskyrą.

1.4. Kursas vyksta uždaroje Facebooko grupėje, narystė kurioje patvirtinama apmokėjus už kursą.

1.5. Prisijungusios prie grupės, jūs gaunate galimybę visą gyvenimą neribotai naudotis visais kurso ištekliais ir atlikti praktikas savo tempu.

1.6. Jeigu kyla klausimų dėl praktikos, kiekvieną savaitę mokytoja į juos išsamiai atsako, iliustruodama nuotraukomis ar schemomis, pateikia naudingų nuorodų.

2. KONFIDENCIALUMO POLITIKA IR AUTORIŲ TESĖS

2.1. Informacija, kuria dalinamasi kurso erdvėje, laikoma konfidencialia.

2.2. Kursas organizuojamas remiantis tarpusavio pagarbos, supratimo, palaikymo ir geranoriškumo principais.

2.3. Neleidžiama kritikuoti, šmeižti, nepagarbiai ar piktai atsiliepti apie kitas kurso dalyves, kurstyti nesantaiką ar kitaip teršti virtualią kurso erdvę.

2.4. Kurso turinys, nuotraukos, tekstai, video įrašai, brėžiniai ir kita kurse pateikta medžiaga yra intelektinė nuosavybė, saugoma autorinių teisių ir kitų LR norminių aktų. Be autorės sutikimo neleidžiama kopijuoti, dalintis ar naudoti šio kurso medžiagos kitais tikslais, išskyrus savo asmeninei praktikai.

2.5. Kurso dalyvės, pažeidusios šias taisykles, šalinamos iš kurso. Pinigai, sumokėti už kursą, nėra grąžinami.

3. ATSAKOMYBĖ, SUSIJUSI SU PRAKTIKA

3.1. Siekiant užtikrinti saugią praktiką, rekomenduojama prieš pradedant pasikonsultuoti su Jus prižiūrinčiu gydytoju ir vadovautis jo (-s) pateiktomis rekomendacijomis.

3.2. Mokytoja nėra išsamiai informuota apie Jūsų asmeninę būklę ir gali pateikti tik bendras su praktikos pritaikymu susijusias rekomendacijas.

3.3. Jūs prisiimate pilną asmeninę atsakomybę už jogos praktiką ir su ja susijusiomis pasekmėmis.

4. APMOKĖJIMAS IR DALYVAVIMAS KURSE, GINČŲ SPRENDIMO TVARKA

4.1. Už kursą apmokama elektroniniu būdu registruojantis arba bankiniu pavedimu.

4.2. Pinigai, sumokėti už kursą, nėra grąžinami.

4.3. Kurso dalyvės, baigusios kursą, gali savanoriškai palikti grupę arba paprašyti FB grupės administratoriaus būti pašalintos iš grupės.

4.4. Jeigu kurso dalyvės, apmokėjusios už kursą ir savo noru pasišalinusios iš jo, po kurio laiko pastoja ir vėl nori prisijungti prie grupės, tokiu atveju parašomas prašymas elektroninu paštu info@daomama.lt, nurodant (bent apytikrę) ankstesnio apmokėjimo už kursą datą.

4.5. Galima apmokėti už kito žmogaus dalyvavimą kurse. Tokiu atveju, apmokant/ apmokėjus reikia nurodyti, kokia Facebook’o paskyra turi būti prijungta.

4.6 Jeigu kurso medžiaga būtų „migruojama” iš Facebook’o į kitą mokymosi platformą, visoms kurso dalyvėms FB žinute būtų atsiųsti nauji prisijungimo reikmenys.

4.7. Klausimus, susijusius su šio kurso organizavimu, apmokėjimu ar pačia praktika galima siųsti el.paštu: info@daomama.lt

4.8. Visi ginčai, susiję su šio kurso organizavimu, sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.

5. KURSO PRIVATUMO POLITIKA

5.1. Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome.

– Kontaktų formos – formos pildymo duomenys siunčiami į mūsų el. paštą ir ten saugomi pagal visus saugumo standartus. Formos užpildytais duomenimis su niekuo nesidalinama.

– Slapukai (cookies) – kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus.

– Statistika – lankomumo statistika su niekuom nesidalinama, o anonimine forma saugoma neribotą laiką.

5.2. Jūsų teisės

– Jūs galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šis reikalavimas negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

5.3. Kaip mes saugome Jūsų duomenis – svetainės saugumas užtikrinamas tiek talpinimo tiekėjo, tiek svetainės administratorių. Svetainei pritaikytas SSL saugumo sertifikatas, tad Jūsų siunčiami duomenys saugūs.

5.4. Kontaktinė informacija – su mumis galite susisiekti el. paštu info@daomama.lt